جستجو
شركت ساكمي ايران

 
بازدید از وب سایت شبکه فروش گروه ساکمی

 واحد کار گروه

 Sacmi Group

قطعات یدکی مربوط به واحدهای کار گروه ساکمی
        

 
       

خدمات فنی مربوط به واحدهای کار گروه ساکمی
        

 
    

 دیگر قسمت ها

فروشنده مجاز قطعات یدکی  

فروشنده مجاز قطعات یدکی

در زمینه ی چاپگرهای جوهرافشان سرامیک
 
 تاريخچه

با توجه به افزایش خطوط تولید کاشی و سرامیک و تولیدکنندگان این شاخه در ایران از سال 1380، از انجا که بیشتر این خطوط مجهز به ماشین آلات شرکت ساکمی ایتالیا بوده و هستند، شرکت ساکمی بر آن شد تا با تاسیس شرکت سازه سرامیک و مواد ایرانیان در ایران، بتواند به انبوه مشتریان خود خدمات بهتر با سرعت بیشتری ارائه دهد.

شرکت سازه سرامیک و مواد ایرانیان در ماه جولای سال 2006 میلادی با هدف تامین قطعات یدکی و خدمات فنی،  به عنوان ارائه دهنده خدمات پس از فروش شرکت ساکمی ایتالیا جهت خطوط تولید کاشی و سرامیک و ماشین آلات خریداری شده از شرکت ساکمی ایتالیا توسط تولید کنندگان ایرانی (در ضمینه تولید کاشی، چینی بهداشتی، مظروف، آجر نسوز، صنایع آشامیدنی و درب بطری و ظروف پلاستیکی) تاسیس شد.

با همکاری سهامداران ایرانی، این شرکت با استخدام کادری مجرب و با ایجاد انبار قطعات یدکی به ارزش 450.000 یورو، فعالیت خود را آغاز کرد. در تاریخ اول آگوست سال 2007 میلادی، شرکت ساکمی ایمولا سهام عمده­ای از شرکت سازه سرامیک و مواد ایرانیان را خریداری نمود و سهامدار خارجی این شرکت گردید. از آن زمان شرکت سازه سرامیک و مواد ایرانیان با نام تجاری جدید ساکمی ایران به عنوان تنها تامین کننده­ی رسمی قطعات یدکی ساکمی ایمولا ایتالیا در ایران به فعالیت خود ادامه داد.

در سال 2017، شرکت ساکمی ایمولا ایتالیا 100% سهام شرکت ساکمی ایران را خریداری نمود. در حال حاضر ساکمی ایران، علاوه بر فعالیت اولیه­ی خود در زمینه­­ی سرامیک، قابلیت تامین قطعات یدکی ماشین آلات صنعت آشامیدنی و درب ­بطری و ظروف پلاستیکی را نیز دارا می باشد. همچنین، شرکت ساکمی ایمولا ایتالیا در سال 2018 تیم جدید فروش خود را جهت ارائه خدمات خرید ماشین آلات صنعت آشامیدنی و درب بطری و ظروف پلاستیکی در شرکت سازه سرامیک تشکیل داده است.

در حال حاضر انبار این شرکت با موجودی کالای به ارزش بیش از 1.000.000 یورو در حال ارائه خدمات خود به بیش از 100 تولید کننده داخلی در سرتاسر ایران می باشد.

 

این وب‌سایت از کوکی استفاده می‌کند. با توجه به سیاست‌های ما برای استفاده از کوکی، انتخاب شما مبنی بر ادامه استفاده از این وب‌سایت بدین معناست که اجازه استفاده از کوکی را می‌دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر یا برای اعلام عدم رضایت خود برای استفاده از برخی کوکی‌ها اینجا را کلیک کنید.

accept cookie policy